Ankara Harikalar Diyarı lunaparkları hakkında bilgi, giriş ücreti, nerede, nasıl gidilir

Ankara Harikalar Diyarı gezisi, hakkında bilgi

Türkiye’ nin yan sıra Avrupa’ nın da en büyük oyun parkı olma özelliğine sahip olan Harikalar diyarı Ankara’ da bulabileceğiniz en özel eğlence merkezleri arasında yer almaktadır. İlk olarak 2004 yılı ile birlikte yapımı tamamlanmış ve ziyaretçilerine açılmış olan Harikalar Diyarı muhteşem temaları ve yapıtları ile birlikte çocuklar ve hatta büyüklerin de çocuklaşabileceği bir tem parktır.

Ankara Harikalar Diyarı lunaparkları hakkında bilgi, giriş ücreti, nerede, nasıl gidilir

Devler, cüceler, palyaçolar ile birlikte birçok sevimli karakterlerin yaşatıldığı harikalar diyarı Ankara’ da muhteşem bir oyun alanı olarak bilinmektedir. Park yapımı ile oldukça özel bir noktadadır. 1.320.00 metrekarelik bir alanda inşa edilmiş bir park olan Harikalar diyarı yeşillikleri ile zenginleştirilmiş bir çocuk oyun alanıdır. İçerisinde bulunan suni göletleri ile birlikte zenginleştirilmiş doğal bir ortam haline getirilen ve süper kahramanlar ile de tamamlanan bir mekan olan harikalar diyarı Ankara’ da ki ziyaretleriniz de görebileceğiniz en özel alanlardandır.

Ankara Harikalar Diyarı lunaparkları hakkında bilgi, giriş ücreti, nerede, nasıl gidilir1

Ankara gezilecek yerleri listenizin başında yer alabilecek olan Harikalar diyarı’ nı rahatlıkla buraya gelerek keşfedebilirsiniz. Buraya Ankara’ nın merkezi noktası olması nedeni ile birçok noktadan buraya gelene taşıtları kullanarak ulaşmanı mümkündür. Çocuk veya yetişkin hiç fark etmeksizin herkesin rahatlıkla eğlenebileceği bir nokta olan Harikalar diyarı’ na siz de rahatlıkla ulaşabilir ve buranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ankara Harikalar Diyarını ücretsiz şekilde rahatlıkla gezebilirsiniz. Burada ki lunaparklara binmek için çeşitli ücretler ödemeniz gerekmektedir. Fiyatları yerinde güncel durumları ile öğrenebilirsiniz.

10 Yorumlar

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.