Legoland İstanbul hakkında bilgi, bilet fiyatı, giriş ücreti, ziyaret saatleri, nerede, nasıl gidilir

Legoland İstanbul Hakkında Bilgi

İstanbul’ da 2015 yılı ile birlikte hizmete girmiş olan Legoland Discovery Center olarak Türkiye’ de çocukları beklemektedir. Muhteşem bir oyun merkezi olan Legoland genel olarak 3000 metrekarelik bir alanda inşa edilmiş loge merkezidir. Legoland’ da lego konseptini her yerde göreceksiniz.

Legoland Discovery Center ülkemizde en büyük oyun eğlence merkezleri arasında yer almaktadır. Legoland içerisinde tercih edebileceğiniz birçok yer vardır. Legoland’ da Lego fabrikası, Lego 4D sinema, Krallık Macerası, Miniland, Lego yarışcıları, Merlin’ in Çırağı, Lego yangın akademisi, Lego inşa sahası, Master Model Builder, Lego mağaza, Duplo kasabası gibi birçok lego temalı merkezler bu eğlence merkezinde yer almaktadır. Legoland İstanbul giriş ücretleri, ziyaret saatleri, ulaşım bilgileri hakkında deataylı bilgileri makalemizin devamından inceleyebilirsiniz. Ziyaret anılarınızı, yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıda ki yorum kısmından bizler ile birlikte paylaşabilirsiniz.

legoland-istanbul-hakkinda-bilgi-giris-ucreti-ziyaret-saatleri-nerede-nasil-gidilir

Legoland giriş ücreti, ne zaman açık, ziyaret saatleri

Legoland giriş ücretleri 3 yaş ve üzeri çocuk grupları için 30 TL olarak belirlenmiş olup yetişkinler için de 37.50 TL giriş ücreti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 3 yaş altında ki çocuklardan da herhangi bir ücret alınmadan ücretsiz giriş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra yıllık olarak alabileceğiniz biletler ile 99 TL’ ye bir yıllık üyelik fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Legoland ziyaret saatleri ile de hafta içi ve hafta sonu her gün yapılabilmektedir. Saat 10.00 ile 20.00 arasında haftanın her günü Legoland İstanbul’ u keşfedebilirsiniz.

Legoland nerede, nasıl gidilir, ulaşım

Legoland İstanbul Forum Avm’ de bulunmaktadır. İstanbul Forum Bayrampaşa’ da bulunmaktadır. Buraya gelmek için otobüsleri ve çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. İstanbul Forum Avm’ ye özel araçlarınız ile gelebilir ve burada Legoland yanı sıra birçok mağazayı da keşfederek bir gününüzü buraya ayırabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.