Sonbahar tatil yerleri, tatil fırsatları, gezilecek yerler

Sonbahar Tatil Mekanları, Gezilecek Yerler

Yaz tatilini değerlendirememiş olanlar için Sonbahar’ da kaçamak olarak değerlendirebileceğiniz belirli önerebileceğimiz gezilecek yerler bulunmaktadır. Yazımında doğal ve tarihi birçok gezilecek tatil mekanlarını sizler için toparladık. İşte Sonbahar’ da tercih edebileceğiniz gezi listesi.

Alaçatı

Alaçatı ucuz otel ve pansiyon fiyatları, gezilecek yerleri, nasıl gidilir, nerede3

İzmir Çeşme ilçesinde yer alan Alaçatı denizi ve doğası ile bütün gözde tatil mekanları arasındadır. Yerli ve yabancı turizm merkezlerinden olan Alaçatı tatil ve gezi mekanı tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile ülkemizde ki popüler tatil mekanları arasında yer almaktadır. Ege’ nin incileri arasında ki Alaçatı rehberini buradan inceleyebilirsiniz.

Bozcaada

Bozcaada konaklama otel ve pansiyon fiyatları, nasıl gidilir, gezilecek yerleri1

Bir diğer tercih edilebilecek nokta da Bozcaada olarak önerebiliriz. Yaklaşık olarak 2 bin 500 civarı kişinin bulunduğu Bozcaada geçmişten günümüze kadar gelmiş tarih kokan bir ada özelliğine sahiptir. Çanakkale sınırlarında yer alan Bozcaada merkeze de 15 km uzaklığa sahip olması ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz tatil mekandır. Ada da eşsiz güzellikte ki doğayı ve koyları gezebilir keyifli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı Bozcaada tatil rehberini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kapadokya

kapadokya

Kapadokya kesinlikle herkesin gezip görmesi gereken muhteşem manzaralara sahip merkezidir. Turizm merkezi olan ve dünyaca ünlü peri bacalarında balon turları ile burayı kuş bakışı keşfedebilirsiniz. Tarihi birçok mekana sahip olan Kapadokya Türkiye’ de gezilecek yerler arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Kapadokya rehberini buradan inceleyebilirsiniz.

Abant

abant

Doğası ile birlikte muhteşem güzellikte etkileyici bir yer olan Abant listenizde ilk sıralara alabileceğiniz mekandır.Sessiz ve sakin bir Sonbahar tatil için ideal bir güzellik olan Abant gölü etrafında doğa ile huzurlu bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Abant gölü gezilecek yerleri ile de gezi anılarınızı zenginleştirebilirsiniz. Abant tatil rehberini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ağva

agva

Mükemmel doğası ile ülkemizde ünlü Ağva tatil mekanı da huzurlu ve sakin bir Sonbahar tatili için ideal mekan olarak gösterilebilir. İstanbul yakınlarında tatil yeri arayanlar için önerilerimiz arasında ki Ağva şehrin stresinden uzaklaşarak gidebileceğiniz muhteşem tatil mekanıdır. Detaylı Ağva tatili rehberini adresimizde ki Ağva rehberinden inceleyebilirsiniz.

Safranbolu

safranbolu

Dünyaca ünlü bir başka gezilecek yerlerden olan Safranbolu dünya mirası olarak ününü kazanmıştır. Yerli ve yabancı milyonlarca ziyaretçi çeken Safranbolu evleri özellikle de yeşilliklerin arasında doğal bir merkezdir. Sonbahar gezilecek yerleri arasında önerebileceğimiz Safranbolu gezi rehberini buradan inceleyebilirsiniz.

Yedigöller

Yedigöller Bolu Milli Park turu, nasıl gidilir, kamp yerleri, hakkında bilgi

Bir başka doğal güzelliklerden olan Yedigöller Sonbahar tatili için muhteşem manzaraları sizlere yaşatacak doğal sessiz ve sakin bir yer olan gezi listenizde bulunması gereken bir mekandır. Detaylı Yedigöller rehberini buradan inceleyebilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.